AKCESORIA DO WYPOSAŻENIA SAUNY

FIŃSKIE PIECE DO SAUNY TULIKIVI, MISA, ELKOTEK, VUOLUX W 100% PRODUKOWANE W FINLANDII

Kontakt


ul. Sikorskiego 19, 10-088 Olsztyn

89 537 08 75
604 113 541, 882 040 050

saunahurt@saunahurt.pl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami Saunahurt? Podaj swój adres i zapisz się na newsletter.

Aktualności Biuletynu Branżowego

Sauna z Kelo drewna

Sauna wykonana z Kelo drewna - bardzo,bardzo droga ?  Niekoniecznie. Nadal kosztowna ale już nie tak bardzo jak kiedyś. Dlaczego? Dlatego, że aby wykonać piękna saunę z drewna Kelo nie są już potrzebne całe drewniane i bardzo drogie bale z drewna Kelo. Wystarczy mieć Kelo panele, z których można już zbudować kabinę sauny wyłożoną właśnie tymi panelami jak tradycyjną boazerią. Wizualny efekt końcowy będzie taki sam jak gdyby cała sauna była zbudowana z całych bali Kelo.

czytaj więcej

AKCESORIA DO PIECÓW SAWO DRAGONFIRE

Nowa linia SAWO DRAGONFIRE zaprojektowana specjalnie z myślą o klientach firmy SAWO to nie tylko Nowy wygląd pieców do saun ozdobionych motywami inspirowanymi naturą,tropikalną dżunglą i jej roślinnością. STEFFAN LINDFORST projektując naszą nową kolekcje pomyślał również o linii dedykowanych personalizowanych i artystycznie spójnych z wizją linii dragonfire dodatków przeznaczonych do użytku w saunie i SPA.

czytaj więcej

PIEC BEZPIECZNY- PIEC DLA CAŁEJ RODZINY

Bezpieczny piec do sauny dla całej rodziny. Co to znaczy? Czy taki piec do sauny istnieje? Czy wybierając piec do sauny myślałeś o bezpieczeńtwie swoich dzieci? A co się stanie gdy twoje małe dziecko przypadkiem dotknie obudowy pieca? Przeczytaj zanim podejmiesz złą decyzję.

czytaj więcej

Historia saun cz II Słowianie nie gęsi i.... swoje sauny mieli.

Historia saun i ich rozwoju nie ogranicza się tylko do Skandynawii. Również przekazy historyczne mówiące o Słowiańszczyźnie informują o zwyczajach będących pradawną wersją sauny. Pierwsze wzmianki o zażywaniu kąpieli z udziałem pary przez Słowian znajdujemy w kronice Galla Anonima spisanej w XI w. Opisuje on zwyczaj zażywania kąpieli w saunie przez Bolesława Chrobrego i jego dwór.

czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż pełnego asortymentu poniższych firm

Tagi